O divadle

Kamil_webKamil Střihavka v roli autora a režiséra
Divadelní hry TOLIK HLAV

…rockový zpěvák, představitel titulní role v legendární rockové opeře Jesus Christ Superstar, frontman rockových seskupení Leaders!, B.S.P. či Supergroup, přichystal svým fanouškům a nejen jim originální překvapení. Rozhodl se totiž zrealizovat další ze svých projektů a přichází se svou divadelní prvotinou, kterou je činoherní představení TOLIK HLAV.

Divadelní inscenace Tolik hlav je o přátelství a zradě, ale i o lásce k hudbě v kontextu přelomu 70. a 80.let v tehdejším Československu. Rád bych dal přivonět k této době nejen současné mladé generaci očima jejich vrstevníků, ale i všem, kteří mají tato léta ještě v paměti. Naše hořká komedie je také o snech, touhách, ale i o vášni pro věc samotnou – říká autor.

Nabídku zúčastnit se tohoto divadelního projektu přijali herecké hvězdy Zdena Hadrbolcová, Kristýna Leichtová, Jan Dolanský a Jan Zadražil, doplněné překvapivým složením epizodních postav a jemně propracovanou hudební dramaturgií. Inscenaci TOLIK HLAV uvádí divadlo
METRO
– Národní 25, Praha1. (Národní třída –pasáž paláce Metro)

Zdena Hadrbolcová, Kristýna Leichtová, Jan Dolanský, Jan Zadražil, Tolik hlav, Divadelní společnost Kamila Střihavky, Baráčnická rychta Praha 26.04.2015

jsk5adfe7_tolikhlav

Zdena Hadrbolcová, Kristýna Leichtová, Jan Dolanský, Jan Zadražil, Tolik hlav, Divadelní společnost Kamila Střihavky, Baráčnická rychta Praha 26.04.2015

 


Předprodej:
www.ticketportal.cz
www.tolikhlav.cz
a na pokladně divadla Metro


Zdena Hadrbolcová, Kristýna Leichtová, Jan Dolanský, Jan Zadražil, Tolik hlav, Divadelní společnost Kamila Střihavky, Baráčnická rychta Praha 26.04.2015TolikHlav_1TolikHlav_2screenshot-2016-11-30-20-40-59


Tisková zpráva – premiéra

 logo2-zakladni-barva 
Divadelní hra Kamila Střihavky TOLIK HLAV
odstartovala úspěšnou premiérou

Sérii divadelních představení odstartovala premiéra hry TOLIK HLAV rockového zpěváka Kamila Střihavky. Nedávno své fanoušky překvapil originálním počinem – rozhodl se totiž zrealizovat další ze svých nápadů a debutuje jako autor divadelní hry a současně její režisér. V.I.P. návštěvníci spolu sfanoušky a milovníky divadla se sešli 26. dubna v prostorách pražské Baráčnické rychty, aby zhlédli premiéru hry a podpořili svou účastí nový zajímavý umělecký projekt.

Kamil Střihavka rockový zpěvák, představitel titulní role v legendární rockové opeře Jesus Christ Superstar, frontman rockových seskupení Leaders!, B.S.P. či Supergroup – více ho asi netřeba představovat. A co říká autor hry nyní po úspěšné premiéře? „Jsem velice potěšen, kolik lidí na premiéru mé hry, ale i na 1 reprízu, která se konala následujícího dne, přišlo. Jsem nadšen z ohlasů, příznivé kritiky a těšíme se na věci příští…,“ říká Kamil Střihavka. On i celý divadelní a produkční tým podle jeho slov očekává, že hra se bude líbit i mnoha dalším návštěvníkům. Alespoň ti, co 26. dubna dorazili do Baráčnické rychty, reagovali na konci představení mohutným potleskem ve stoje a opakovaným vyvoláváním autora i herců při závěrečné děkovačce.

A na co by měl Kamil Střihavka tyto návštěvníky nalákat? „Velice stručně vyjádřeno, jde o téma přátelství a zrady, v kontextu přelomu 70. a 80. let, v tehdejším Československu. Rád bych dal přivonět k této době nejen současné mladé generaci očima jejich vrstevníků, ale i všem, kteří mají tato léta ještě v paměti,“ říká autor.

Nabídku zúčastnit se tohoto divadelního projektu přijaly herecké hvězdy Zdena Hadrbolcová, Kristýna Leichtová, Jan Dolanský a Jan Zadražil, doplněné překvapivým složením epizodních postav a jemně propracovanou hudební dramaturgií.

Domovskou scénou pro hru TOLIK HLAV se stala Baráčnická rychta (Tržiště 23/555, Praha 1 – Malá Strana), která dokresluje svou historií image této doby. Na divadelní hře se dále podílejí: Darina Korandová (asistent režie), Ivana Slámová (dramaturgie), Petr Pelíšek (produkce), Milan David (scénografie, výprava), Jana Částková (světelný design), Michal Hons ( zvuk, zvuková úprava).

Vstupenky lze zakoupit v síti TICKETPORTAL.

Odkaz: http://www.ticketportal.cz/fulltext.aspx?search=tolik hlav

Produkce
Michal Hons
mail: tolikhlav@email.cz
tel.: +420 724 032 714


bezbarierovy

Producentske_okenko