Fórum

Zde můžete zanechat vzkaz nebo se podělit o své názory

56 komentářů u „Fórum

 1. Dobrý den, hraje se nebo bude se ještě představení hrát? Popř. kdy? Děkuji Stáňa

 2. Díky za krásný zážitek včera v Jablonci nad Nisou. Jako by to bylo včera, přesně takto jsme žili a studovali… Krásný výběr hudby ocenil i můj náročný kolega. Moc povedené představení, gratuluji.

 3. Dobrý den. Dovolte mi, abych Vám ze srdce vyjádřila hlubokou poklonu…všem…úžasný zážitek…prostě skvělé představení (pořád ho mám hlavě).Prosím zvažte do budoucna nějaký zájezdík do Českých Budějovic nebo Týna nad Vltavou :)Určitě to musím vidět znovu.
  Děkuji a mnoho úspěchů Klára

  1. Milá Kláro,
   děkujeme za Vaši ,,poklonu´´ i přízeň. Co se týká zájezdů, ten poslední (nejblíž Č. Budějovic) byl v Táboře a ty další se odvíjejí od nabídky a poptávky. Každopádně nejčerstvější informace lze dohledat i na našem FB profilu Tolik hlav.

 4. Skvělé představení, neuvěřitelná atmosféra a vynikajicí herecké výkony!!! Bombastický zážitek 🙂

  Děkuji, Markéta!

 5. Toto představení bylo vážně skvělé. Měl jsem štěstí a zastihl jsem Kristýnu Leichtovou, Jana Zadražila a Jana Dolanského a poprosil je o podpis. Byli moc příjemní, a jelikož bych chtěl být taky hercem, tak mi jsou velkým vzorem. Ještě jednou děkuji.

  1. Milý Lukáši,
   myslíme si, že Tvé ,,vzory,´´ Tě kdykoli rádi podpoří při Tvé touze stát se hereckým profesionálem. U nich máš dveře vždy otevřené…

 6. Lidé tak rychle zapomněli, co nám revoluce přinesla. Tohle by mělo být povinné školní představení… Mnohokrát děkuji!!!
  Chtěla jsem se zeptat, o kterém albu kapely Yes se ve hře mluví? A proč, když se Věruška dívá na Prahu, zazní Mahler (jestli se nepletu)? Díky 🙂

 7. Dobrý den,

  plánujete prosím České Budějovice a příp. kdy? (či jižní Čechy).
  A program v Praze na léto či spíš po divadelních prázdninách na podzim?

  Děkuji, s pozdravem,

  MR

  1. Dobrý den,
   zájezdová představení průbežně připravujeme. Během podzimu však zatím nic v jižních Čechách nemáme. Pokud máte tip na nějaké konkrétní divadlo klidně nám ho zašlete. Po prázdninách budeme v Praze klasicky pokračovat s představeními v Divadle Metro. Nejspíše někdy od přelomu září-říjen 2017

   S pozdravem
   produkce

   1. dans vos “interprétations”, quelques fausses notes.Rédigé par : Pierre Durand | le 02 juin 2010 à 09:10Bien entendu …bien entendu … il est toujours plus facile d’accuser l’interprète que le compositeur de cette musique moyen-orientale palestinienne admirable, si fine, si intelligente, si réaliste, qu’elle enchante nos oreilles de mélomanes depuis 1948, et ce, devant un public hypocrite sans cesse renouvellé !

 8. Dobrý den, vstupenky jsem nadělila manželovi k narozeninám na jeho přání. Slyšel upoutávku na Radiu Beat a projevil zájem. Já jsem byla poněkud opatrnější v očekávání, protože na rozdíl od svého muže chodím do divadel často a jsem poměrně náročný divák. Tu dobu, o které je hra, velmi dobře pamatujeme, na burzy pro desky jsme si chodili, hudba byla opravdu útěk od reality, i vysokou školu jsme oba studovali a dokončili těsně před rokem 89. Byla jsem mile překvapena výkony obou hlavních představitelů, zejména výkon Jana Zadražila mne velmi potěšil. Manžel se dobře bavil, já se nemusela mít obavy, zda jsem představení zvolila dobře. Děkujeme a je moc dobře, že měl K. Střihavka takový nápad, který dotáhl. Ta doba byla strašná ve všech ohledech a jsme rádi, že se nezapomíná, jak křivila charaktery a ničila životy a kariéry.

  1. Milá Lenko, děkujeme za Vaše ohlasy a postřehy. Jsme rádi, že jste se s manželem bavili a že jste se v našem příběhu občas také ,, našli.“ Přejeme Vám spousty úžasných kulturních zážitků. Vaše produkce Tolik hlav.

 9. Dobrý večer,
  včerejší představení bylo úžasné. I má 17 letá dcera byla nadšená a jsem ráda, že ta doba je už za námi. I když na ní nostalgicky vzpomínáme, protože mládí je už fuč. Skvěle napsané dialogy, hudební doprovod samá pecka a strhující herecké výkony.
  Děkujeme
  Jarmila a Hanka z Loun

 10. Byl jsem na včerejším představení (7. 11. 2016) a musím říct, že jsem byl moc příjemně překvapen! Suprově napsaný scénář. Všechno fungovalo jak mělo. Když jsme se měli smát, smáli jsme se, když jsme měli být smutní, byli jsme smutní, když jsme měli cítit bezradnost, cítili jsme ji… Skládám obrovskou poklonu debutujícímu režisérovi/scénáristovi/(všechno další, co zastával…) a omlouvám se, že jsem měl původně pochybnosti. Jako dnes 17-ti letý středoškolák jsem sice tuto dobu socialismu nezažil, ale byla mi zde podána tak, že jsem se do ní mohl vžít a prožívat ji podobně, jako moji rodiče vedle mě, kteří tenkrát vyrůstali a žili v tom. Ještě bych ctěl vyzdvihnout herecké výkony, bez kterých by to samozřejmě nemohlo nikdy být tak dobré, jak to bylo. Když člověk z hereckého výkonu pozná, co se jeho postava chystá udělat, je to důkaz hercovy kvality. Zkrátka a dobře ve všech směrech jsem byl příjemně překvapen a děkuji Vám všem za super zážitek!

 11. Dobrý den, ve čtvrtek 23.6.2016 jsem s přáteli a kamarádkou na vozíku navštívila vaše představení. Cestování s vozíčkáři i v této době není jednoduché, proto jsme museli pospíchat s odchodem hned po ukončení představení a já vám nestačila poděkovat. Proto bych vám všem ráda touto cestou moc a moc poděkovala za vaši ochotu a vstřícnost a také za neopakovatelný zážitek. Klobouk dolů před hereckými výkony všech protagonistů i v tom velkém dusnu. Připravili jste nám všem krásný večer s úžasnou muzikou. Přeji vám mnoho úspěchů a spokojených diváků. Díky Jitka

 12. Jsem v naprostém šoku (pozitivním). Úžasná hra s 80-kovým „fýlingem“, kterou bych do Mistra neřekl! Až že ještě dělá uvaděče, oponáře a komika v jednom je bonus navíc:)

 13. Dobrý den,velice děkuji za včerejší představení. Výkony obou pánů byly excelentní, téma i jeho zpracování skvělé. Záskok paní Dolanské byl výborný.
  Velmi příjemné bylo i přivítání panem Střihavkou. Takže perfektní večer :-),ještě jednou díky
  Marta

 14. Dlouho jsem nebyla v divadle, ale tohle mne nadchlo. Atmosféra doby minulé, židle, kde byly polštářky pro diváky a hlavně u vchodu osobně principál divadelní společnosti pan K.Střihavka. Tohoto pána obdivuji a hlavně jako nezapomenutelný Ježiš v muzikálu. Milé uvítání pak dalo zvýšit zvědavosti, co to bude za hru. Já byla pozvaná a to narychlo. Ti dva PÁNI herci, to byl tedy výkon. Sedmdesátá léta minulého století, kdy JÁ chodila do ZDŠ a kdy můj brácha, vysokoškolák, mne hnal pro LP desku Bee Gees a poslouchal to až do omrzení a nahrané desky z USA od kamaráda, jako byl Bob Dylan,Elvis Presley,Simon &Garfungel aj.Tak že to vše jsem tam chápala. Ale vše i tu mluvu–vole-vole—tak tohle mám teď v práci u mladých a to i u dívčin. V práci jsem zase měla dojem, že jsem uprostřed téhle hry. Ale vše se dá velice dobře aplikovat i na dnešní dobu. Nebylo vše tak špatné v té době, jen se nedalo jezdit ven na Západ.Teď je to o dost horší. Je vše a nemáme na to a mladí chtějí a teď hned a střelhbitě.A pokud to nemají, hned vyvádějí, vyhrožují nebo se i sebevraždí. Zkušenost z mého okolí. Otevřením hranic se k nám dostalo i to ZLO, otevřeli jsme Pandořinu skříňku. Přišly drogy, prostituce, gamblerství,mafie bílá, žlutá a hlavně zlá, a teď terorizmus. Teď hodnotíme minulou dobu, ale hodnocení po 89 roce bude ještě horší. Lidi mají k sobě dál než bylo v době minulé. Otravujeme si životní prostředí i společenské vztahy.
  Ale tato hra aspoň na chvíli dala zapomenout i na ty přihlouplé seriály v televizi, nepovedené české filmy v kinech a sledovat úchvatný herecký výkon těch dvou úžasných herců. A paní Hadrbolcová byla jako třešinka na tom celém dortu. Opravdu povedené, dobře zahrané a chvíli jsem si uvědomovala, že se vracím ve svých vzpomínkách do své minulosti. Gratuluji. Krejcarová O.

 15. Navštívili jsme středeční přestavení . Skvělé herecké výkony, před pány klobouk dolů. Atmosféra Baráčnické rychty krásně koresponduje se scénou a představením tak, že máte pocit, že jste tam s nimi. Jen jsme nějak nepochopili gejši na jevišti a ani o přestávce v hledišti. Až bude Kamil volat, tak mu vyřiďte, že tohle klidně může příště vynechat 🙂

  1. Milá Moniko, to, že jste, jak píšete ,,nepochopili´´ přítomnost Japonek ve snové scéně je nám líto, ale panu Střihavkovi Váš vzkaz nemusíme tlumočit, protože si jej jistě přečetl. Jsme rádi, že jste se bavili a možná že odpověď na Vaši otázku naleznete při opakované návštěvě našeho představení. Koneckonců, Váš dotaz může a jistě i rád zodpoví sám autor, protože je přítomen na každé z repríz. 17.2. byla jeho neúčast díky závazkům výjimkou.Děkujeme za Váš příspěvek i za návštěvu našeho divadla a budeme se těšit i příště… Vaše produkce.

 16. Úžasné představení 29.1. Dnes kupuji další lístky a těším se. Vše do sebe zapadá, prostředí, atmosféra, u mě ještĕ umocnĕna vzpomínkami na dĕtství i zde „na Rychtĕ“.
  Díky za to 🙂

 17. Přátelé, děkujeme za Vaše příspěvky a názory v sekci Forum a i v budoucnu, budeme rádi za Vaše postřehy, náměty ale i kritiku, týkající-se našeho představení -Tolik hlav. I v této nové sezóně 2016 se na základě Vašich postřehů, budeme snažit, abyste se na našem představení cítili příjemně a komfortně. Za celý tým TOLIK HLAV Vám přejeme, abyste se cítili komfortně nejen při návštěvě našeho divadla, ale po celý nový rok 2016!
  Vaše produkce…

  1. Dobrý den,

   parádní představení , za mne jenom chvála.
   Baráčnická rychta super prostředí jak děláné pro tuto hru. Všem kamarádům nakoupím lístky k narozeninám .
   Nádhera děkuji děkuji . Dana

 18. Výborné představení, strhující herecké výkony – to vše by si ale zasloužilo jiný prostor. Baráčnická rychta sice má něco do sebe, ale představení je poměrně dlouhé a židle nepohodlné, na jeviště je špatně vidět, vzduch je za chvíli vydýchaný a navíc do toho hlavní protagonisté neustále kouří. To vše kazí výsledný dojem. Nicméně nelituji, že jsem tam byla. Příjemně mne potěšila účast pana Kamila Střihavky, který se ujal kontroly vstupenek u dveří. Tímto mu děkuji za napsání této hry.

 19. Dobrý den,
  včera jsme byli na představení. Naprostá paráda. Bylo fajn si uvědomit, že ta „samozřejmost“ cestovat nebyla vždy jen samozřejmost.
  Nejlepší scéna??? Child in time!!! 🙂

 20. Užasne představení,stalo za to dojet až z Brna 🙂 úžasné herecké obsazení 🙂 byly jsme na premiéře a 7.6. jdeme znova 🙂 Díky Lidka 🙂

  1. První „zvací maily“ moji přátelé a známí dostali již včera v noci…

   PS: Mohu poprosit o opravu překlepu v mém včerejším příspěvku? Děkuji, Marie

 21. Za mne 1☆. Divadlo, ktere zanechava pocity jeste i druhy den. Obdivuhodne herecke vykony, mela jsem pocit, ze jsem tam s nimi a ne ze se na ne divam. Fakt skvele, diky.

 22. Gratuluji a děkuji!!! Skvělý text, skvělá hudba, excelentní herecké výkony obou protagonistů. Moc doporučuji těm, kdo v té době žili i těm, kdo možná nebudou chápat všechny souvislosti – protože v té době nežili…
  PS: Na představení určitě půjdu znovu – tu giga dávku kouře snad nějak přečkám. M.

 23. Skvělé herecké obsazení a už se těšíme na představení do Baračnické Rychty

  Kdy bude prodej vstupenek a dají se koupit i na místě.
  Díky ahoj Iveta

  1. @ Iveta
   Vstupenky lze zakoupit od 18.3.2015 na Ticketportal.cz., včetně předprodejních míst Ticketportal po celé republice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..