Herecké Obsazení

Jan-Zadrazil_webJan Zadražil

Absolvent Pražské Konzervatoře – hudebně dramatický obor. Herec účinkující na scéně několika divadel jak v Praze, tak i mimo ni. Z televize je znám ze seriálů: Zdivočelá země, Přešlapy, Rodinná pouta a další. Z filmografie zmíníme Proměny, Zemský ráj to na pohled, Labyrint a další.


Jan-DolanskyJan Dolanský

Absolvent Pražské konzervatoře – hudebně dramatický obor. Herec účinkující na scéně Národního divadla a dalších divadel v Praze. Z televize je znám ze seriálů Expozitura, Hospoda, Cesty domů, Letiště a další.Z filmografie zmíníme Sametoví vrazi, Líbáš jako Bůh, Bathory a další.

 

 Zdena-Hadrbolcova_webZdena Hadrbolcová

Herečka a scénáristka, absolventka DAMU. Do roku 2013 natočila 112 filmů a 18 televizních seriálů. Působí v divadle Na zábradlí, Divadle pod Palmovkou a dalších pražských divadlech. Z televize je známá například ze seriálu Ulice, Redakce, Arabela, Sanitka a další. Z filmové tvorby je to Probudím se včera, Návrat idiota, Už zase skáču přes kaluže a řada dalších.

 


Kristýna Leichtová

Absolventka Pražské konzervatoře – hudebně dramatický obor. Herečka účinkující na předních divadelních scénách – Národní divadlo, divadlo Na zábradlí, divadlo Komedie a další. Z televizních seriálů je známá především z Comebacku, Cest domů, Soukromé pasti….. Filmografie: Účastníci zájezdu, Bastardi, Žralok v hlavě a další.

 


Na divadelní hře se dále podílejí: Darina Korandová (asistent režie), Ivana Slámová (dramaturgyně), Michal Hons (produkce, zvuk, zvuková úprava), Milan David (scénografie, výprava), Jana Částková (světelný design).